Sledujte Otu Hofmana i na facebooku

Facebookový profil Oty Hofmana byl založen v březnu 2017 a je pravidelně aktualizován. V posledním měsíci zaznamenal rekordní zájem návštěvnosti.

titulka_realfilm_ota

Facebookový profil Oty Hofmana naleznete na adrese https://www.facebook.com/poutniksvetemfantazie/, hashtag je poutniksvetemfantazie a název oficiálního facebooku je Ota Hofman.

Ota Hofman stál u zrodu těch nejzajímavějších dětských filmů a pohádek, které jsou známé nejen u nás, ale zejména ve světě. Ostatně tvůrčí skupina Oty Hofmana vytvářela 85% veškerých devizových příjmů Barrandova. Karel Kachyňa o Otu Hofmanovi řekl:,, Ottu jsem měl velmi rád, byl to opravdový kumštýř, kamarád a dobrý člověk. Často na něho vzpomínám, zejména také jako na autora scénářů, které jsem měl čest realizovat. Byly to především tři filmy: Vlak do stanice Nebe, Malá mořská víla a Poslední motýl. Všechny tři tituly mají velký význam i pro moji celoživotní tvorbu.“

Juraj Herz

Ota Hofman jako scenárista je podepsán pod filmy jako Panna a netvor, Třetí princ, seriál Pan Tau, Návštěvníci nebo Lucie postrach ulice režiséra Jindřicha Poláka, v pozici šéfa dramaturgické skupiny Oty Hofmana dal vzniknout filmům jako Tři oříšky pro Popelku, Už zase skáču přes kaluže a mnohým dalším. Jeho knihy určené dětskému čtenáři získaly řadu prestižních ocenění doma i v zahraničí.

 

Pokud máte Otu Hofmana jeho filmy a knížky rádi a chcete se třeba podělit o nějaké zajímavé video nebo článek nebo prostě jen sledovat obsah, který se na stránce bude objevovat můžete tuto aktivitu podpořit na této facebookové adrese, hashtag je #poutniksvetemfantazie.

Ota Hofman v Ostrove

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *