Poutník světem fantazie ode dneška v prodeji v Terryho ponožkách a Muzeu Karla Zemana

Naše nejnovější publikace o Otu Hofmanovi Poutník světem fantazie je ode dneška v prodeji na dvou místech v Praze, které jsou spojeny s filmem.

obalka_Poutnik_realfilm

Jsme rádi, že jsme se dohodli o prodeji v tematických kamenných prodejnách a nejen na internetu, kde nás tradičně zastupuje Kosmas. Filmová galanterie Terryho ponožky se nachází v prostoru kina Světozor ve Vodičkově ulici a máte možnost si tam zakoupit filmy, knihy, trička s filmovou tématikou a zejména filmové plakáty. V on-line databázi je jich dost neskutečných 30 000! Návštěvu můžete spojit s festivalem 3 Kino, jehož jsme mediálním partnerem. Klikněte na konec článku pro další informace.

terryho_ponozky

Muzeum Karla Zemana není pro čtenáře RealFilmu žádným novým místem. Křtili jsme tam publikaci Česká animovaná klasika, kterou si tam můžete zakoupit a je dobře, že jste si toto místo oblíbili a navštěvujete ho.

muzeum_karla_zemana

V muzejním obchůdku je spousta filmových vychytávek, které si lze zakoupit, včetně třeba výpravné publikace o Karlu Zemanovi. Muzeum letos slaví už krásných 7 let existence a koná se tam spousta zajímavých akcí, které lze navštívit.

 

A přijměte pozvání na festival 3 KINO, jehož je partnerský RealFilm.cz mediálním partnerem!


MFF 3Kino

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *