Říčanský HaMfest.cz uvede kapelu Votchi a bude prodejním místem Poutníka světem fantazie

Necelé dva týdny zbývají do okamžiku, kdy proběhne Říčanský hudební festival HaMfest. Šestý ročník festivalu uvede kapely Votchi , Bladderstones, Circus Ponorka, Jazzmazec, Smažený Řízek, Petr „Bubák“ Bublák a Forhundrtdtols. V sobotu 3. 8. se kromě skvělé hudby můžete těšit na speciální program pro děti, od 14h. vystoupí Divadélko Koloběžka. Festival se koná u rybníka Marvánek, kde je možné se i koupat.

hamfest

“Každý ročník se na festival snažíme přivést kapelu, která ještě v Říčanech nebyla. Proto jsme moc rádi, že se nám letos povedlo uvést na pódium hvězdy hudební scény, zejména kapelu Votchi , Bladderstones a Circus Ponorka. Festival je koncipován pro rodiny s dětmi, a proto jsme přizpůsobili i vstupné,“ říká organizátor festivalu Jan Vacík.

Festival vznikl v roce 2013 jako oslava svatebního dne Honzy a Marušky, a pak z lásky, nejen k hudbě, vznikl festival HaMfest jako každoroční výročí. Z tehdejších sezdaných se stali organizátoři festivalu, proto jsou jejich iniciály v názvu festivalu. Ze začátku byl festival pouze pro zvané a jejich známé a až poslední dva ročníky jsou otevřené široké veřejnosti. Vítaní jsou všichni milovníci kvalitní hudby.

Přijďte si poslechnout neotřelé hudební projekty. Krásné místo u rybníka Marvánek dokresluje atmosféru, která je vždy pohodová. Děti jsou vítány, nejen v době programu divadélka, na místě je i dětské hřiště a spousty místa pro jejich vyžití.

obalka_Poutnik_realfilm

HamFest jako říčanský festival připomene také říčanského rodáka Otu Hofmana, autora kultovních seriálů Pan Tau a Návštěvníci a scenáristu Třetího prince, Panny a netvora nebo Setkání v červenci prezentací nové výpravné biografické publikace Poutník světem fantazie rovněž říčanského spisovatele Ondřeje Slaniny, kterou si na festivalu budete moci zakoupit za zvýhodněnou cenu oproti knižní distribuci.

Zaparkovat je možné přímo na místě, nicméně počet míst je omezen, proto klidně přijeďte na kole, nebo z větších dálek vlakem, od kterého je to 1,5km procházka přes historické centrum Říčan a s dětmi se můžete po cestě zastavit u malé farmy zvířat.

 

 

Kdy: Sobota 3.8. 2019 od 14h. do 23h.

Kde: Hospůdka Na Marvánku Marvánek, Řípská 2064/24, 251 01 Říčany

Vstupné: Základní cena je 350,-Kč, děti do 18 let zdarma, rodič s dítětem 200,-Kč, rodina za 450,-Kč.

Více informací na: http://www.hamfest.cz/festival2019/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *